fbpx

Wstęp

Ten rozdział dotyczy rozwoju twojego konta TikTok , jak zdobyć bardziej odpowiednich obserwujących i przyciągnąć więcej uwagi.

Przygotuj się na bardzo ekscytujący rozdział

Dowiesz się wspaniałych spostrzeżeń i taktyk dla szybkiego rozwoju. Po wielu testach algorytmu i aktywnym prowadzeniu kont zarówno jako użytkownik, jak i jako firma, nasi eksperci marketingowi uzyskali cenne informacje na temat działania algorytmu TikTok i możliwości jego wykorzystania.

TikTok to świetna okazja marketingowa, która obecnie jest jeszcze w początkach.

To jak Facebook czy Instagram siedem lat temu. Nie ma jeszcze wystarczającej ilości treści, aby zaspokoić wszystkie wymagania użytkowników. Tak więc znacznie łatwiej jest rozwijać swoje konta na TikTok niż na Instagramie, ponieważ Twoje treści mogą dotrzeć do milionów użytkowników, a nie tylko do obserwujących.

W tym rozdziale przeanalizujemy algorytm TikTok i jak upewnić się, że skorzystasz ze wszystkich naszych spostrzeżeń, jak rozwijać swoje konto. Porozmawiamy o częstotliwości postów , strategii marketingowej i tym, co składa się na świetny post, który ma duże szanse stać się wirusowy .