fbpx

Wstęp

Dobry fundament to klucz do sukcesu!

Konfiguracja konta jest jak tworzenie fundamentów dla firmy.

Aby upewnić się, że jesteś na ścieżce sukcesu, musisz omówić kluczowe szczegóły dotyczące konfiguracji i struktury konta.

Przejdźmy do szczegółów…

Czego dotyczy ten rozdział i czego mogę się tutaj nauczyć?

Zaczniemy od poznania  różnych typów kont . Każdy z nich ma swoje cechy szczególne. Musisz dowiedzieć się, czy chcesz zarządzać i rozwijać konto osobiste, konto firmowe, czy może konto zbiorcze.

Weźmiemy  przykłady udanych kont  w każdej z tych kategorii i  omówimy najlepsze praktyki  (a nawet to, co przyniosło im sukces). Nauczysz się przeprowadzać  burzę mózgów na temat swojego ulubionego typu konta , niszy i stworzyć podstawy do tworzenia niesamowitych treści.

Następnie zajmiemy się  wyborem Twojej nazwy użytkownika .

Czy powinieneś po prostu wybrać domyślny wygenerowany automatycznie? 

Czy to w ogóle ma znaczenie i czy dobra nazwa użytkownika wpłynie na sukces Twojego konta? 

Wyodrębniliśmy  zestaw ogólnych zasad i obejść,  których musisz się nauczyć! Każdy typ konta będzie używał określonych słów kluczowych, które pomogą w utworzeniu świetnej nazwy użytkownika, a my zajmiemy się tym…

Jako zdjęcie zza kulis dowiesz się o złotej zasadzie, która brzmi:   „Skróć to, niech będzie oczywiste, niech zapadnie w pamięć!”

A co z biografią? Czy to ważne? Czy istnieją różne rodzaje biografii i podejścia do ich pisania?

Ponownie, wiele się nauczymy, biorąc przykłady odnoszących sukcesy TikTokerów i mamy  dla Ciebie bonus  dotyczący używania  emoji ! ?

Czy mogę umieścić link w mojej biografii? 

Czy mogę połączyć się z jedną z moich innych platform społecznościowych? 

Czy są jakieś specyfikacje każdego typu linków i czy są jakieś specjalne linki, z których mogę skorzystać? 

W następnych lekcjach poznamy wszystkie odpowiedzi na te pytania i nie tylko!

Cele, kongruencja, strategia, struktura, nisze i persony użytkowników również będą tematami poruszanymi w tym rozdziale.

Ostatnią, ale bardzo ważną rzeczą jest nauczenie się, jak wybrać idealne  zdjęcie profilowe . Wpływa na  wzrost liczby odbiorców ,  marki i  ogólne wrażenie  na koncie.

Przykłady, szczegóły i kluczowe punkty  są częścią nadchodzących lekcji! Dowiesz się, na czym należy się skupić, a czego się powstrzymać!

Bez zbędnych ceregieli… 

Zacznijmy!