fbpx

Najlepszy sposób na używanie tytułów

W tej lekcji przyjrzymy się tytułom i sposobom ich wykorzystania w swoich filmach. To świetny sposób na dodanie wartości do Twojego filmu.

Tytuły to proste fragmenty tekstu, które możesz dodać do swojego filmu i mogą być używane jako napisy. To świetny sposób, aby wydłużyć czas oglądania Twojego filmu i zwiększyć jego popularność. Na przykład w krajach nieanglojęzycznych treść zostanie dostarczona do regionu, do kraju, w którym znajduje się Twoja karta SIM.

Ale jeśli film jest naprawdę dobry, trafi również do innych krajów. Jeśli więc dodasz angielskie tytuły, więcej osób będzie mogło śledzić i zrozumieć przesłanie Twojego filmu.

Nie musisz dodawać scenariusza całego filmu, możesz po prostu dodać wypunktowanie lub wyróżnienia filmu, a to pomoże użytkownikowi śledzić i zobaczyć, co robisz.

Możesz również użyć tego jako ogólnego tytułu swojego filmu, który pomoże ustawić scenę i wyjaśnić, co ma się wydarzyć.

Aby dodać tytuły do ​​swojego filmu, wykonaj następujące czynności:

    • Po nagraniu wideo kliknij czerwony znacznik wyboru, aby rozpocząć edycję wideo

    • U dołu zobaczysz ikonę „Tekst”. Kliknij na to
    • Umożliwi to dodawanie i formatowanie małych fragmentów tekstu – „tytułów”

  • Możesz zmienić kolor tekstu, dodać kolor tła, aby był bardziej widoczny, lub możesz użyć palców, aby go zmniejszyć lub powiększyć

Należy pamiętać, że nie należy umieszczać go zbyt blisko na dole lub na górze, ponieważ zostanie on zakryty innym tekstem, gdy opublikujesz film.

U dołu będzie to nazwisko autora i utwór, którego używasz. A na górze masz przyciski Obserwowane i Dla Ciebie. Dlatego upewnij się, że umieściłeś tekst w miejscu, w którym będzie widoczny, dodaj wartość, ale nie koliduj z wideo.