fbpx

Angażowanie z innymi twórcami

Najlepszym i najfajniejszym sposobem na rozwinięcie konta w TikTok jest kontakt z innymi twórcami. Jeśli masz możliwość współpracy z innymi tiktokerami, to fantastyczna strategia na przyspieszenie rozwoju Twojego konta.
Kiedy oboje publikujecie film, zyskujecie zaangażowanie obu stron. Więc podwajasz szansę, że jeden z filmów stanie się wirusowy i naprawdę zyska na popularności.

Ale nawet jeśli opublikujesz ten sam film na dwóch kontach, nawet jeśli nie zwariuje, nadal będziesz mieć większą ekspozycję. Jeśli Twój znajomy to opublikuje, zostaniesz wyeksponowany przez jego odbiorców, a oni uzyskają to od odbiorców. To fantastyczny sposób na współpracę i tworzenie filmów.

Jest też świetny sposób na nawiązywanie relacji, dzięki czemu możesz nawiązać nowe znajomości i nawiązywać kontakt z ludźmi, a także dobry sposób na powiększanie grona odbiorców.

Jeśli możesz znaleźć kogoś, kto ma nieco więcej obserwujących niż ty, jest to kilka kroków przed tobą pod względem wzrostu, możesz szybciej wypełnić lukę, współpracując przy filmach.

Możesz bezpośrednio skontaktować się z daną osobą, a następnie spotkać się z nią lub zorganizować spotkania i konferencje z wieloma twórcami. W TikTok nie ma ich tak dużo, jak w innych mediach społecznościowych.

Na przykład jest wiele konferencji i spotkań, które odbywają się na Facebooku i Instagramie, a nawet na Snapchacie i Twitterze.

To już zaczyna się dziać w TikTok, aw przyszłości będą one częściej występować. Szczególnie w większych miastach twórcy lubią się spotykać i budować przyjaźnie, wspólnie tworzyć treści.
W zależności od tego, jaka jest Twoja lokalizacja, możesz skorzystać z aplikacji lub strony internetowej, takiej jak Meetup, i sprawdzić, czy w Twojej okolicy są jakieś odpowiednie spotkania.
Możesz je utworzyć i zobaczyć, czy uda ci się zebrać razem innych twórców treści, nawiązać nowe przyjaźnie, a następnie nawiązać współpracę i tworzyć treści.

Innym świetnym sposobem na interakcję z innymi twórcami jest faktyczne oglądanie ich treści i angażowanie się w nie. Polub ich filmy i komentuj, ale w znaczący sposób. Zostaw dobre sugestie, przydatne pomysły. Najpierw przyciągnij ich uwagę, a potem napisz do nich wiadomość.

Oczywiście, jeśli jest kimś naprawdę dużym, prawdopodobnie dostają setki wiadomości. Szanse na odpowiedź są mniejsze. Ale jeśli spróbujesz skontaktować się z kimś, kto ma podobną liczbę obserwujących jak ty, możesz wysłać mu wiadomość prywatną i porozmawiać o współpracy, która przyczyni się do wspólnego rozwoju Twoich kont.